O mnie

Odnajduję w ludziach to co najlepsze

Często słyszę od przyjaciół, znajomych czy osób z którymi pracuję, że potrafię odnajdywać w ludziach to co najlepsze. To pomaga mi wspierać innych w osiąganiu ich celów rozwojowych.

Zwiększam prawdopodobieństwo sukcesu – nowa praca / awans

Jest zbyt wiele osób, które nie wiedzą jak skutecznie wygrać na rozmowie kwalifikacyjnej, a jeszcze więcej poradników jak pisać CV, etc. Ale skuteczne przygotowanie do rozmowy, poparte konkretnymi wygranymi w procesie rekrutacyjnym pozostaje ciągle nieodkrytym i trudnym tematem. Stąd pomysł na tę stronę.

Jeśli naprawdę chcesz znaleźć lub zmienić pracę albo na serio powalczyć o awans – zapraszam i gwarantuję, że prawdopodobieństwo sukcesu wzrośnie.

15 letnie doświadczenie zawodowe: korporacje / rozwój indywidualnych Klientów

Wiele lat pracy w międzynarodowych organizacjach zapewniło mi setki spotkań rekrutacyjnych i tysiące godzin rozmów poświęconych rozwojowi. Odrobiłam te lekcje, kończąc korporacyjne akademie HR z wyróżnieniem.

10 lat w międzynarodowych korporacjach oraz 5 lat indywidualnej współpracy z firmami i osobami prywatnymi również jako coach.

Moje pasje – Coaching, Psychologia Społeczna   

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale Zarządzania i Marketingu specjalizacja Zarzadzanie Ludźmi, SWPS, gdzie ukończyłam studia podyplomowe: Psychologia społeczna w rozwoju organizacji oraz Studia Zawodowe Coachingu – Mukoid Institute’s Professional Coach Training Program.

Kontakt

tel. +48 501 213 747
joanna.m.kepinska@gmail.com

Współpraca

Warszawski Gabinet Psychoterapii
www.psychoterapiaempiria.pl
Warszawa, ul. Elektoralna 21/1

Zobacz mnie na Facebooku