Opinie klientów

Decyzję o spotkaniu się z coachem Joanną Kepińską podjęłam będąc na etapie poszukiwania pracy. Pracowałam wcześniej kilka lat w dużej spółce państwowej oraz w kancelarii prawnej, ale był to dla mnie od wielu lat pierwszy poważny projekt szukania pracy, pierwsza profesjonalna rekrutacja. Miałam sprecyzowane plany zawodowe i wiedziałam, że odpowiednio przygotowana uzyskam pozycję na jakiej mi zależy. 

Podczas spotkania z Joanną konkretnie ustaliłyśmy cel naszych spotkań. Czułam, że spotkanie przebiega wg przemyślanego schematu, Joanna była przygotowana i pomysłowa. Pokazała mi na czym polega proces rekrutacyjny i jak poradzić sobie z pytaniami, które tam padają. Przerobiła ze mną kilka scenariuszy takiej rozmowy. Ważne dla mnie było to, że czułam się spokojna, zmotywowana i pewna siebie.
Podczas spotkania uświadomiłam sobie jak wiele rzeczy mogę o sobie powiedzieć, o moim doświadczeniu zawodowym i jak się zaprezentować.
Wiedzę tę wykorzystałam w 100% ponieważ złożono mi ofertę pracy. A dziś wiedza ta przydatna jest mi podczas moich rekrutacji na stanowiska do mojego działu prawnego. Rekomenduję  spotkania coachingowe z Joanną Kępińską w zakresie wsparcia rozwoju zawodowego.
luty 2018 – Katarzyna,  Radca Prawny


Czasami człowiek siada i myśli, że coś jest niemożliwe 🙂 Jak na przykład, powrót do odrzuconej przez nas oferty pracy 😉 Otóż NIE, wszystko jest możliwe 🙂 Uświadomić to, pomoże Wam rozmowa z coachem. Najpierw stopniowo „obierzecie” to z emocji, tak aby została merytoryczna strona wyzwania, a z tą drugą już dużo łatwiej pracować, prawda? 🙂 Przynajmniej ze mną tak było 🙂 Jednak pamiętajcie, wszystko nadal w Waszych rękach! 🙂 Gorąco polecam Panią Joannę jako coacha – dla mnie to była przygoda z moimi emocjami, za której odbycie pięknie dziękuję 🙂

 sierpień 2017 Tomasz – Kierownik projektu


Z pełnym przekonaniem oceniam panią Asię jako bardzo kompetentnego trenera. Pani Asia to osoba zawsze dobrze przygotowana, zaangażowana, podpowiada i składnia do myślenia i co najważniejsze pozytywnie nastawia do zaistniałej sytuacji. Na coaching zgłosiłam się z uwagi na problemy w pozytywnym przejściu przez proces rekrutacyjny. Jestem zaskoczona zmianami jakie nastąpiły po kilku sesjach z panią Asią. Ma ona ważną umiejętność zadawania trafnych pytań co mi uzmysłowiło jakie mam ograniczenia i co mnie blokuje w realizacji postawionych celów. Spotkania prowadzone były w formie zwykłych rozmów podczas których dochodziłam do coraz nowszych, teoretycznie oczywistych wniosków, zaś coaching pobudzał mnie do myślenia i co ważniejsze do działania Bardzo polecam współpracę z panią Asią.

 luty 2017 Anna – Radca Prawny

Do Pani Joanny, trafiłem z rekomendacji. Kilka miesięcy wcześniej niespodziewanie straciłem pracę. Proces rekrutacyjny i znalezienie nowego pracodawcy, przy moich kompetencjach i doświadczeniu, miał być w powszechnej opinii formalnością. Miesiące mijały, ja brałem udział co chwile w nowych rekrutacjach,  docieralem do finału a w ostatnim etapie nie potrafiłem przekonać do siebie nowego pracodawcy.  Po czterech miesiącach stało się to dla mnie frustrujące a każda kolejna rozmowa o pracę tylko te frustrację poglebiała.  Czułem się bezsilny,  zarówno w znalezieniu przyczyny moich porażek jak i zrozumieniu w jaki sposób mogę odwrócić swoją sytuację.  Wtedy znajomy polecił mi pomóc Pani Joanny. Początkowo niechętnie się do tego odniosłem,  ale po kolejnych porażkach rekrutacyjnych postanowiłem spróbować. Wystarczyły trzy spotkania, abym nauczył się opowiadać o swoich doświadczeniu w sposób,  który budzi zaufanie i uwiarygadnia moje doświadczenia. Była to świetna inwestycja, która zakończyła się happy endem. Po trzech sesjach zdobyłem nowa prace.  Pracę, którą wybrałem  sam spośród kilku propozycji, które mi się nagle posypały.  Trzy sesje wystarczyły abym zrozumiał zarówno jak budować zaufanie u odbiorcy jak również abym sam sobie odpowiedział na pytanie, która z propozycji, którą dostałem będzie najlepiej odpowiadać moim potrzebom i gdzie chce pracować. Podsumowujac: czasem dobrze się zgubić żeby odnaleźć się świadomym siebie. A świadomość siebie łatwiej zbudować z pomocą bezstronności coacha. Najlepiej jeśli ten coach ma doświadczenie w świecie, w którym my żyjemy.  Tak było w moim przypadku.
 styczeń 2017 Mateusz – Group Marketing Manager

Przeszlam proces coachingowy z Panią Joasią i mogę powiedzieć, że był to najlepiej zainwestowany czas. Coaching pozwolił mi spojrzeć na najbardziej istotne sprawy z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć jeszcze większą świadomość siebie. Kończąc proces po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem co chcę robić dalej ze swoim życiem tzn. wiem, w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam… A najfajniejsze jest to, że po zakończonym procesie jestem w posiadaniu większej świadomości siebie. Teraz dopiero, po doświadczeniu i konsultacjach z profesjonalnym coachem, z Panią Joanną, mogę pracować nad sobą i kształtować swoje życie! Dziękuję! Polecam z wielką radością i wdzięcznością za pomoc coacha, Panią Joannę Kępińską
grudzień 2016 Joanna – Dyrektor Sprzedaży

Joanna Kępińska jest świetnym coachem. W procesie coachingowym jest bardzo uważna, rzetelna, skupiona maksymalnie na osobie coachowanej. Ma w sobie wiele empatii i ciepła, jest świetnym i mądrym słuchaczem. Potrafi wyłapać z toku wypowiedzi kluczowe problemy i zależności między nimi, następnie tak poprowadzić rozmowę, że nagle dostrzegamy „jak na dłoni” to, czego powinniśmy dowiedzieć się o sobie. Kolejny etap procesu pokazuje nam co powinniśmy zrobić, a czego zaniechać żeby osiągnąć swoje cele. Ja już po pierwszej sesji dostałam „wielki wiatr w żagle”, następne sesje otwierały przede mną kolejne ważne drzwi, dodawały wiedzy o sobie i motywacji. Miałam poczucie, że z bałaganu i rozsypanych klocków układam nową konstrukcję na bazie mądrości, świadomego działania, wiedzy o swoich zasobach, rozwoju, właściwych aktywności, miłości i spełnienia. Decyzja o procesie coachingowym z Joanną była jedną z najważniejszych i najlepszych w moim życiu. Polecam każdej osobie, której przeszkadzają różne „własne ograniczenia”, która zmaga się z problemami, których nie potrafi sama rozwiązać, każdej osobie, która chce zrobić kolejny krok we własnym rozwoju i nadać nową jakość swojemu życiu.

 listopad 2016 Ewa – menedżer marketingu, przedsiębiorca


Pani Asia cudownie nawiązuje relacje, co sprawia, że sesja z nią jest samą przyjemnością. Spotkania z nią pozwoliły mi obejrzeć moje życie z różnych perspektyw, co doprowadziło do poukładania wielu spraw. Polecam serdecznie!

listopad 2016 Edyta – Przedsiębiorca


Dla mnie coaching z Panią Joanną był ogromnym zaskoczeniem. Na spotkaniach „samo mięso”, konkretna i głęboka praca. Doświadczenie korporacyjne też tutaj wiele wniosło. Miałam poczucie, ze jestem zrozumiana, wysłuchana. Dzięki temu szybko poplanowałam rozwój własnego biznesu. Wiem gdzie idę i po co. Jestem bardzo skupiona na swoich celach i spokojna. Pani Joanna stwarza świetną przestrzeń do pracy nad sobą.

październik 2016, Aneta – przedsiębiorca

Kontakt

tel. +48 501 213 747
joanna.m.kepinska@gmail.com

Współpraca

Warszawski Gabinet Psychoterapii
www.psychoterapiaempiria.pl
Warszawa, ul. Elektoralna 21/1

Zobacz mnie na Facebooku