Celem „Przygotowania do rozmowy” jest osiągnięcie konkretnych korzyści:

1. Uczysz się mówić o sobie.  Tworzysz obraz siebie jako kandydata skupiając się na mocnych stronach.

2. Na podstawie projektów które realizowałeś/aś, uczysz się nazywać umiejętności, które rozwijałeś/aś i używałeś/aś, tak aby potem z pełną świadomością mówić o nich podczas rozmowy

3. Uczysz się formułować swoje myśli w sposób interesujący i pokazujący wachlarz zdolności i wiedzy jaką posiadasz.

4. Zyskujesz pewność siebie i poczucie bycia wartościowym na rynku pracy – co jest niezwykle ważnym tłem podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

5. Indywidualne spotkania i skupienie na TOBIE podczas wypracowywania rozwiązań jest czymś czego nie zyskasz idąc do doradcy zawodowego, headhuntera czy szkoleniowca.


Dla kogo jest „Przygotowanie do rozmowy”?

(1) Pracujesz i poszukujesz pracy. Masz już za sobą kilka rozmów kwalifikacyjnych jednak pojawiają się trudności z przejściem na kolejne etapy procesu selekcji.

(2) Pracujesz w swojej firmie już wiele lat i wiesz że powinieneś lub musisz poszukać nowej pracy. Jednocześnie czujesz że poszukiwanie pracy może być dla Ciebie choć trochę trudne.

(3) Nie masz pracy. Jesteś zapraszany na rozmowy kwalifikacyjne, a mimo to z jakichś powodów praca nie jest Ci oferowana i zaczynasz kwestionować, że jesteś w pełni kompetentny, by ją znaleźć.

Jeśli jedno z powyższych zdań opisuje Twoją aktualną sytuację, zapraszam Cię do skorzystania z „Przygotowania do rozmowy”.

Umiejętności, które nabywasz podczas tego procesu są przydatne nie tylko podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ale również w codziennej komunikacji – rozmów z przełożonym, współpracownikami, prezentacji projektów. Można je dalej rozwijać poprzez pracę coachingową zakładając sobie nowe cele.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji telefonicznej, która pozwoli Ci zdecydować czy tego rodzaju spotkania pomogą zrealizować Twoje cele. Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie, mailowo lub użyć szybkiego formularza kontaktu (przycisk poniżej). Jeśli zdecydujesz się na ten ostatni lub przedostatni sposób, oddzwonię do Ciebie w ciągu 24h. 

Przejdź do formularza kontaktu

Kontakt

tel. +48 501 213 747
joanna.m.kepinska@gmail.com

Współpraca

Warszawski Gabinet Psychoterapii
www.psychoterapiaempiria.pl
Warszawa, ul. Elektoralna 21/1

Zobacz mnie na Facebooku